About

This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or add another page.

Advertisements

One thought on “About

 1. Merhaba !

  Facebook’ta arkadaşlarımın beğendiği bir yazı sayesinde bloğunuza ulaştım. Ben de uzun yıllardır Rusya’dayım (Birçok ülke gezdim. İsviçre’den Afganistan’a kadar). Sizden – büyük ihtimal – farkım, sık sık memlekete gidip gelmem.

  Hep çok okuyan birisi olmuşumdur. Psikolojiyi de çok sevdiğim için insanları gözlemlemek hobilerim arasında. Belli ki siz de öylesiniz.

  Uzun yıllardır yazmayı hep istemişimdir ama nedense uygun bir ortam bulamadım. Bloğunuzu görünce dedim ki “Bu arkadaş da benim gibi düşünüyor”. Eleştirilmekten ve hakkındaki olumsuz gerçeklerin açıklanmasından hoşlanmayan insanların arasında büyüyen bir insan olarak eleştirmeyi ve eleştirilmeyi severim çünkü aydınlanmak için buna gerek olduğunu düşünüyorum.

  Benim de anlatılmayı bekleyen birçok hikayem var ve eğer isterseniz, ben de bloğunuzda yazmak isterim. Yurtdışında yaşayan ve “bizim” gibi düşünen insanların uğrak noktası olabilir bu blog zamanla.

  Sevgiyle kalın,
  Hakan

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s